Animátor /ka- učiteľ/ ka

Spoločnosť: Občianske združenie Rodinná Rozprávka
Miesto výkonu práce: Žilina
Dátum platnosti ponuky: 21.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas počet hodín za týždeň: 20
Pracovná oblasť: Výchova, vzdelávanie a šport,Sociálne služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hlavná náplň práce:
• stráženie detí v detskom kútiku • príprava aktivít - turnajov, hier, programu pre deti aj seniorov, príprava pomôcok na aktivity • realizácia aktivít - priame vedenie počas aktivít, upratovanie priestoru po skončení aktivít • pracovná doba – 2 smeny doobedná od 8.30-16.30, poobedná od 13.00-21.00 • stupeň náročnosti práce – 3; vyžaduje sa výkon rôznych odborných alebo ucelených odborných prác, samostatné zabezpečovanie menej zložitých agend, samostatný výkon individuálnych tvorivých prác, operatívne zabezpečovanie chodu zariadení alebo prevádzkových procesov spojené so zvýšenou duševnou námahou s prípadnou zodpovednosťou za zdravie a bezpečnosť iných osôb. Profil uchádzača:
• vzdelanie v oblasti výchovy a vzdelávania, celoživotného vzdelávania, zdravotnej starostlivosti • skúsenosti s organizovaním rôznych animácií • schopnosť pracovať s rôznymi vekovými skupinami • ochota celoživotného vzdelávania • schopnosť rýchlej reakcie na okolie • pozícia vhodná aj pre absolventa, aj pre uchádzačov 50+

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft PowerPoint - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2208