Pomocný operátor pri výrobe obalov

Spoločnosť: MAPO s.r.o.
Miesto výkonu práce: Partizánske
Dátum platnosti ponuky: 31.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Celulózo-papierenský priemysel

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Pracovná náplň spočíva vo výkone pomocných manuálnych prác pri výrobe, kompletizácii a balení
obalov ako sú skladanie, dočisťovanie, lepenie, zváranie s pomocou ultrazvukovej zváračky,
značenie prenosným popisovacím zariadením. Rovnako aj pomocné práce pri recyklácii vstupného
materiálu a pomocné práce v sklade. Práca je vykonávaná v prevažnej miere v stoji. Vykonávané
práce si vyžadujú určitú mieru zručnosti a fyzickej zdatnosti, a preto sú svojim charakterom vhodnejšie pre muža.
Podľa aktuálneho plánu výroby prideľuje pracovné úlohy vedúci výroby, resp. jeho zástupca.
Pracovník vedie jednoduchú písomnú evidenciu o výrobnej zákazke a svojom fonde pracovného času.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205