Disponent, administratívny pracovník logistiky

Spoločnosť: H S F, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Malacky
Dátum platnosti ponuky: 23.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- samostatná práca na oddelení logistiky,
- organizácia a koordinácia dodávok po konzultácii s dopravcom,
- tvorba a kontrola dodacích dokladov, sprievodných listov, harmonogram dodávok,
- príprava exportných dokumentov pre cezhraničnú dopravu,
- sledovanie termínov dodania, sledovanie zásielok.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

nemecký - vysoká: C1 a C2

Počítače

Microsoft Outlook - vysoká

Internet - vysoká

Microsoft Word - vysoká

Microsoft Excel - vysoká

Filtrovať ponuky podľa

1/2206