Technik (nastavovač vstrekolisov)- Krásno nad Kysucou

Spoločnosť: SGP - Sorting Group s.r.o.
Miesto výkonu práce: Krásno nad Kysucou (Čadca)
Základná zložka mzdy (v hrubom): 7,30 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 23.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: dohoda o vykonaní práce
Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Náplň práce
- výmena a osadzovanie vstrekovacích foriem
- nastavenie parametrov vstrekovacieho lisu
- nastavenie automatického robota
- obsluha vstrekovacieho lisu
- kontrola vstrekovacích lisov a identifikácia porúch vstrekovacích lisov
- dopĺňanie vazelíny, kontrola oleja
- viazačský a žeriavnický preukaz (zabezpečenie počas plynutia pracovného pomeru- nie je podmienkou jeho vlastnenie ku dňu nástupu)

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2208