Fyzioterapeut/ka / Sestra / Masér/ka

Spoločnosť: Slovenský Červený kríž, územný spolok Topoľčany
Miesto výkonu práce: Topoľčany
Dátum platnosti ponuky: 10.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Zdravotníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Prostredníctvom pracovného miesta napĺňame zámer rozšírenia poskytovaných služieb územného spolku Slovenského Červeného kríža v Topoľčanoch, v rámci segmentu zdravotníckych činností, a to konkrétne o prevádzku vlastného zdravotníckeho zariadenia so špecializáciou na fyziatriu, balneológiu a liečebnú rehabilitáciu - Rehabilitačného centra (www.rhcto.sk)

Náplňou práce bude najmä obsluha rehabilitačných prístrojov (prístrojov určených na fyzikálnu rehabilitáciu) a spolupráca s lekárom, či fyzioterapeutom v rámci zabezpečovania rehabilitačnej liečby klienta.

Slovenský Červený kríž poskytuje svoje služby na základe Zákona č. 460/2007 Z. z. o Slovenskom Červenom kríži a ochrane znaku a názvu Červeného kríža a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v zmysle Zákona č. 448/2008 Z.z. o sociálnych službách a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206