Pracovník front office

Spoločnosť: Roman Škunda, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nové Mesto nad Váhom
Dátum platnosti ponuky: 14.12.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Do nášho stabilného tímu hľadáme novú krv. Si ambiciózny, cieľavedomý a zodpovedný človek, ktorý má skúsenosť s akýmkoľvek predajom? Máš obchodnícky drive, si zameraný na dosahovanie cieľov a baví ťa kontakt s ľuďmi? Si tímový hráč a chceš sa v živote posúvať vpred a kariérne rásť? Potom si pre nás ten správny človek.

Tvojou úlohou bude starostlivosť a servis zvereného klientskeho kmeňa. Priamy kontakt so zákazníkom, cross sell-ový predaj a akvizícia nového obchodu. Budeš zodpovedný za predaj širokého portfólia produktov v sektore zabezpečenia pre jednotku na trhu v rámci Slovenska a jednu z TOP 3 spoločností vo svojom obore na svete.
Dostaneš okrem iného podporu vo forme klientskych databáz. Čím lepšie budeš s nimi pracovať, tým väčšiu podporu budeš dostávať.
Čaká na teba motivačné finančné ohodnotenie, ktoré bude závisieť od tvojej odbornosti a skúseností, s možnosťou fixnej zložky.
Svoj pracovný čas budeš tráviť v priestoroch našej pobočky v Novom Meste nad Váhom. V rodinnom a priateľskom kolektíve, kde to nie je len o práci.

Tak ak si sa v týchto pár riadkoch našiel, neváhaj nám poslať svoj životopis a my sa ti ozveme ohľadom osobného stretnutia.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206