Skladník, vodič VZV

Spoločnosť: Manuvia, a. s.
Miesto výkonu práce: Skalica
Dátum platnosti ponuky: 24.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby,Technické a manuálne prierezové zamestnania

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

• Vychystanie materiálu na expedičnú plochu na základe výdajky
• Nakladanie a vykladanie materiálu do/z nákladných vozidiel
• Vychystanie - Kooperácie materiálu pre zákazníka
• Fyzické spracovanie návratok a evidencia do príslušného formulára
• Kontrola materiálu podľa sprievodných dokumentov /CMR+ dodací list/, potvrdenie správnosti údajov na daných dokladoch
• Nahlasovanie nezhôd pri príjme a výdaji materiálu
• Zaskladňovanie materiálu podľa pokynu nadriadeného
• Kontrola zostatkového množstva materiálu na skladovom mieste podľa výdajky
• Vizuálna kontrola skladových zásob v sklade
• Rozobratie obalového materiálu určeného na čistenie
• Triedenie obalového materiálu v sklade

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

slovenský - elementárna: A1 a A2

Filtrovať ponuky podľa

1/2208