Kuchár do hotela v obci Engelberg vo Švajčiarsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Švajčiarsko
Dátum nástupu: 01.05.2023
Dátum platnosti ponuky: 24.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 kuchára do hotela s reštauráciou v obci Engelberg v kantóne Obwalden vo Švajčiarsku. Hotel s kapacitou 24 izieb a reštaurácia v interiéri pre 50 hostí a vonku pre cca. 30 hostí
Jedná sa o celoročnú prácu. Zmluva so zamestnávateľom
- Nástup: 01.05.2023
Plat: 4750 CHF Brutto vrátane 13. platu, 3000 CHF Netto/mesiac (po odrátaní za ubytovanie a stravu)
Pracovná doba: 5 dní v týždni, 43,5 hodín týždenne
Prac. čas: od štvrtka do pondelka v čase od 13:00 do 22:00
6 týždňov dovolenka za rok a 6 štátnych sviatkov za rok
Ubytovanie v jednolôžkových izbách v hoteli od 400 CHF mesačne a strava (obed a večera) za poplatok 396 CHF mesačne poskytovaná zamestnávateľom a strhávaná z hrubej mzdy
Znalosť jazyka: Nemecký alebo anglický jazyk B1-B2 (dorozumieť sa)
Požiadavky na zamestnanca:
-kuchár vyučený v odbore, prax a skúsenosti v kuchyni minimálne 1 rok
- vytváranie mise en place až po prípravu jedál, dodržiavanie hygienických pravidiel, spracovanie čerstvých potravín, varenie, upratovanie kuchyne, Á la Cárte a bankety
Je potrebné si doniesť rondon, protišmykovú obuv, vlasné nože. Zamestnávateľ poskytuje zástery
V hoteli pracuje 12 zamestnancov a v kuchyni sú 2 kuchári

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Filtrovať ponuky podľa

1/2208