Recepčná do 4* hotela v Saas Almagell vo Švajčiarsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Švajčiarsko (Kantón Valais)
Dátum platnosti ponuky: 22.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 recepčnú (ženu) do 4* wellness hotela v Saas Almagell v kantóne Valais vo Švajčiarsku na celoročnú prácu. Hotel má 40 izieb, reštaurácia pre 100 hostí a wellness s rozlohou 1100 m2
Zmluva so zamestnávateľom.
Nástup: ihneď
Platové podmienky: 5000 CHF Brutto vrátane 13.platu,
3500 CHF Netto/mesiac, už po odrátaní ubytovania a stravy
Pracovná doba: 43,5 hodín/týždeň, 5 dni v týždni
jedna smena 11:00-22.00 s prestávkami
dovolenka 4 týždne v roku
Ubytovanie: dvojlôžková izba v hoteli so sprchou, TV, WIFI. V jedálni majú zamestnanci každý deň raňajky formou bufetu, obedy a večere.
Znalosti jazyka: Nemecký a anglický jazyk C1 a francúzsky A2 výhodou
Náplň práce:
Práca na recepcii, check-in a check-out, administratívne práce, práca s PC a rezervačným systémom hotela
Požiadavky na zamestnanca:
Tímová spolupráca, spoľahlivosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
Zamestnávateľ požaduje referencie
Zamestnávateľ poskytuje kroj (dirndl), doniesť si topánky
V hoteli pracuje 40 zamestnancov.
Benefity: Zamestnanci môžu využívať zdarma sauny a majú 50 % zľavu v reštaurácii, wellness a beauty salóne

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Cudzie jazyky

nemecký - vysoká: C1 a C2

anglický - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205