Administrátor IT (VK/4/2023/FRSR) Finančné riaditeľstvo SR

Spoločnosť: Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky
Miesto výkonu práce: Dolný Kubín
Základná zložka mzdy (v hrubom): 1006,50 € za mesiac
Dátum nástupu: 15.04.2023
Dátum platnosti ponuky: 19.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie,Štátna správa,Elektrotechnika

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Vykonávanie procesov „Manažment konfigurácií“, „Manažment incidentov“, „Manažment problémov“, „Manažment zmien“, „Release manažment“ a ""Manažment kontinuity IT služieb"" v zmysle zavedených štandardov ITIL v rozsahu pôsobnosti oddelenia v regióne. Vykonávanie komplexnej prevádzky výpočtovej techniky (PC, notebooky, tlačiarne, multifunkčné zariadenia a iné periférne zariadenia) koncového používateľa v rozsahu pôsobnosti oddelenia v regióne. Vykonávanie správy, inštalácie a obnovy systémového a aplikačného prostredia koncového používateľa.
Vykonávanie zmien v súvislosti s riadeným prideľovaním agendy v rámci systému ISFS SD.
Vykonávanie základnej údržby výpočtovej techniky koncového používateľa, nahlasovanie porúch výpočtovej techniky na záručný a pozáručný servis. Poskytovanie súčinnosti počas pravidelných profylaktických prehliadok a revízie elektrotechnických zariadení (VT) v zmysle STN 331610.
Vydávanie spotrebného materiálu zo skladu koncovému používateľovi.
Poskytovanie súčinnosti v oblasti prevádzky sieťovej infraštruktúry (LAN, WAN).
Vykonávanie čiastkových činností súvisiacich so správou telekomunikačných služieb (pevné linky).
Vykonávanie presunu prostriedkov IS/IKT v zmysle požiadavky koncového používateľa v súvislosti so zmenou pracoviska, respektíve umiestnenia prostriedkov IS/IKT.
Spolupráca s ostatnými organizačnými útvarmi, inými orgánmi a organizáciami pri plnení úloh. Spracovávanie osobných údajov pri plnení služobných úloh s povinnosťou zachovávania mlčanlivosti o osobných údajoch. Vykonávanie administratívnych činností súvisiacich s činnosťou útvaru. Vykonávanie ďalších činností podľa Organizačného poriadku Finančného riaditeľstva Slovenskej republiky a plnenie ďalších služobných úloh podľa pokynov príslušného nadriadeného.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Cudzie jazyky

slovenský - vysoká: C1 a C2

Filtrovať ponuky podľa

1/2206