Pomocník vo výrobe reklamy

Spoločnosť: One media Slovakia, s. r. o.
Miesto výkonu práce: Žilina
Základná zložka mzdy (v hrubom): 4,50 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 08.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: dohoda o vykonaní práce
Pracovná oblasť: Polygrafia,Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme pomocníka/pomocníčku do malej výrobne reklamy, jedná sa o kreatívne, dokončovacie práce - orezávanie, lepenie, strihanie, vymieňanie predmetov v tlačiarni, skladanie krabičiek a mnohé iné pomocné práce. Práca je vhodná aj pre mamičky na materskej dovolenke, napríklad aj na 4 hodiny denne. Pracovný čas záleží na dohode. Dôležité je, aby Vás tento typ práce bavil a tým pádom bude práca kvalitne odvedená. Práca je vykonávaná v pekných priestoroch, v teple a nie je fyzicky namáhavá. Pre prijatie je dôležité pozitívne myslenie a dobrá nálada. Aby sme chodili do práce radi. Naše referencie si môžete pozrieť na webstránke www.onemedia.sk

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2205