Chyžná do hotela v kúpeľnom meste Berchtesgaden (Nemecko)

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nemecko
Dátum platnosti ponuky: 28.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 5
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 chyžnú do hotela v kúpeľnom meste Berchtesgaden v juhovýchodnom Nemecku v Bavorsku. Jedná sa o letnú sezónnu prácu do 20.10.
Hotel sa nachádza v nadmorskej výške 900 metrov a disponuje 24 izbami, wellnesom so saunami a bazénom a s miestami na sedenie v reštaurácii, kaviarni a na letnej terase do 120 osôb.
Nástup: ihneď
Plat: 1300 Eur Netto
Po vzájomnej spokojnosti sú vyplácané odmeny v hotovosti
Pracovná doba: 6 dní týždenne/40 hodín týždenne
Práca na smeny, flexibilný pracovný čas
Ubytovanie je poskytované v hoteli v dvojlôžkovej izbe s novým nábytkom a strava 3 x denne zadarmo aj počas voľných dní. Kúpeľňa a toaleta je spoločná
Požiadavky na zamestnancov:
- upratovanie izieb a verejných priestorov, wellness, sauny, pranie, žehlenie bielizne, pomoc pri umývaní riadov
Úroveň jazyka:
- Nemecký jazyk na úrovni A2 (základná znalosť)
Ďalšie požiadavky:
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v hotelierstve na pozícii vítané
- uchádzačky vekovo 25 -30 rokov
-tímová práca, komunikácia a priateľskosť
- doniesť si čierne nohavice, biele tričko a pohodlné topánky.
Slovenská majiteľka hotela. Cez leto chodia vypomáhať 2 študentky Slovenky už dlhoročne

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - elementárna: A1 a A2

Filtrovať ponuky podľa

1/2205