Účtovník/Účtovníčka

Spoločnosť: HRman, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Modra (Pezinok)
Dátum platnosti ponuky: 30.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

• Zodpovednosť za podvojné účtovníctvo spoločnosti
• zabezpečenie dodržiavania predpisov o DPH
• zodpovednosť za prípravu a podanie daňových priznaní
• dohľad nad platbami a príjmami a zabezpečenie včasného vykonania platieb
• účtovanie miezd
• spracovanie dochádzky a podkladov do miezd
• zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a koncoročné uzávierky
• odsúhlasovanie zásob a inventarizácia
• finančné výkazy a daňové reporty, štatistika
• účtovanie v súlade s platnou legislatívou a pravidlami spoločnosti
• sledovanie pohľadávok a úhrad, účasť na riadení pracovného kapitálu a iného majetku
• spolupráca s poradenskými spoločnosťami a externými audítormi
• príprava správ pre manažment spoločnosti, aj na medzinárodnej úrovni
• podpora a asistencia vedenia spoločnosti a ostatných oddelení vo finančných otázkach

Našim klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním v ekonomickej oblasti.

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
Microsoft Office - Pokročilý
Prax na podobnej pozícii aspoň 5 rokov.

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Výborné ovládanie účtovníctva/výkazníctva a podvojného účtovníctva
(MS Excel - tabuľky, grafy, vzorce, kontingenčné tabuľky, MS Outlook, MS PowerPoint, MS Word)
Skúsenosti s prácou v MS Navision - výhodou
Znalosť aktuálnych právnych predpisov v oblasti účtovníctva a daní
Proaktívna osobnosť s proklientskou orientáciou, so zameraním na riešenie problému a zameraním na výsledok
Skvelé organizačné a plánovacie schopnosti, analytické myslenie, flexibilita
Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť multifunkčného tímu
Každodenná komunikácia v anglickom jazyku
Chuť vzdelávať sa v ďalších oblastiach

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft PowerPoint - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205