Čašník/barman do 4*wellness hotela v obci Fuchs v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum nástupu: 27.05.2023
Dátum platnosti ponuky: 03.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 čašníka/-čku s inkasom/barmana/ku v jednej osobe do 4* wellness hotela v obci Fuchs v Salzburských Alpách v Rakúsku na sezónnu prácu do začiatku októbra. Po vzájomnej spokojnosti možnosť pokračovať v zimnej sezóne od polovice decembra.
Zmluva priamo so zamestnávateľom. Rezort disponuje 38 izbami s wellnessom, fitness centrom a reštauráciou s barom pre 130 hostí.
Nástup: 27.5.2023
Mzda:
2600€ Brutto, cca. 1950€ Netto/mesiac
Pracovná doba: 6 dni v týždni/8 - 9 hodín denne
od 15:00 do 24:00 hod.
Ubytovanie pre zamestnancov je zadarmo v jednoposteľovej izbe so sprchou a WC buď priamo v hoteli, alebo 2 km od hotela zadarmo. Strava je poskytovaná zadarmo aj počas voľna.
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk B2 (dobrá komunikatívna úroveň)
Požiadavky na zamestnanca:
Predchádzajúce skúsenosti v odbore, roznášanie nápojov a jedla pre hotelových hostí, príprava bufetov a stolov na večer, príprava nápojov v bare alebo nápojovom pulte, od 20:00 obsluha hostí na terase, udržiavanie čistoty na pracovisku, po záverečnej (24:00) uzávierka pokladne, uzamknutie hotela.
Výhodou je mať vlastné auto kvôli ubytovaniu
Pracovné oblečenie:
- je potrebné si doniesť, čierne nohavice, čierne topánky, biela košeľa alebo blúzka.
Benefity:
Zamestnávateľ ponúka darčekové poukazy, možnosť používať wellness a posilňovňu.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2205