Recepčná do hotela v stredisku Zermatt vo Švajčiarsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Švajčiarsko
Dátum platnosti ponuky: 20.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 7
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 recepčnú (ženu) do rodinného hotela v stredisku Zermatt v kantóne Valais vo Švajčiarsku. Hotel má 25 izieb s hotelovou reštauráciou a barom pre 50 hostí. Sezónna alebo celoročná práca
Zmluva so zamestnávateľom
Nástup: čím skôr
Platové podmienky: 4070 CHF Brutto, cca. 2500 CHF Netto/mesiac
Po skúšobnej dobe v prípade spokojnosti možnosť navýšenia platu
Netto mzda je po odrátaní ubytovania a stravy
Pracovná doba: 43,5 hodín/týždeň, 5 dni v týždni
smena: 07:00-16.00 alebo od 12:00/13:00 - 21:00/22:00 hod.
dovolenka 4 týždne v roku
Ubytovanie: zariadené štúdio so sprchou, TV, WIFI nachádzajúce sa 15 minút od hotela za poplatok 650 - 850 CHF mesačne podľa veľkosti apartmánu. Strava (1 jedlo denne) za poplatok 200 CHF mesačne
Zamestnanec sa môže stravovať aj sám, v tom prípade sa mu navyšuje mzda o stravné
Znalosti jazyka: Nemecký jazyk B2, anglický alebo francúzsky jazyk B1
Náplň práce:
- registrácia a odhlásenie hostí, správa rezervácií, korešpondencia v nemčine, angličtine a francúzštine, vzťahy s hosťami, účtovanie kreditných kariet a provízií, účtovanie denných tržieb, administratívne práce, práca s PC a rezervačným systémom hotela
Požiadavky na zamestnanca:
Tímová spolupráca, spoľahlivosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
Zamestnávateľ požaduje doniesť si čierne nohavice, sako a topánky a bielu blúzku/košeľu
V hoteli pracuje 16 zamestnancov zo Švajčiarska, Nemecka, Portugalska, Slovenska.
Nadriadená je Slovenka
Benefity: Zamestnanci majú zľavu na skipassy a všetky lanovky
Neakceptované zvieratá (psy, mačky)

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Filtrovať ponuky podľa

1/2206