Skladník v eshope (jedna zmena)

Spoločnosť: Posuvné brány s. r. o.
Miesto výkonu práce: Nové Mesto nad Váhom
Dátum platnosti ponuky: 07.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby,Obchod, marketing a reklama,Technické a manuálne prierezové zamestnania

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Ako spoločnosť Posuvné brány s.r.o. už 10 rokov prevádzkujeme internetový obchod www.BranyPosuvne.sk a našim poslaním je poradenstvo a predaj (nielen) komponentov a pohonov na výrobu brán. Začínali sme od nuly, sme relatívne mladá firma s mladým kolektívom do 10 ľudí, ale máme aj staršie ročníky. Firma postupne každý rok rastie.

Na sklade máme krabice s pohonmi a prislúchajúcou elektronikou, kovové vozíky pre brány, pánty, a kopec ďalších kovových komponentov od výmyslu sveta, drobné plastové ukončenia trubiek a profilov po stovkách a tisícoch kusov, ale aj hliníkové, nerezové a oceľové profily v dĺžke 6m. Všetko toto expedujeme každý deň kuriérom, alebo poštou. Prípadne si pre tovar chodia zákazníci aj osobne.

Skladník u nás typicky hlavne chystá zásielky, čiže dostane do rúk dokument so zoznamom tovaru a tento tovar treba vybrať z regálov a zabaliť do krabice. Ak sú v objednávke dlhé kusy, napr. oceľové profily, tak niekedy ich treba zrezať, alebo predeliť na polovicu flexou, následne obaliť strečkou. Na jednotlivé krabice, alebo zväzky profilov sa nalepia štítky a tento tovar sa buď doobeda naloží poštárovi, ale poobede na kuriéra.

Ďalšou hlavnou činnosťou je príjem tovaru a jeho uloženie do regálov. Tovar chodí spravidla raz za týždeň vo väčšom množstve, ktoré sa postupne spočíta, skontroluje a sprace do regálov. Niekedy tovar chodí počas týždňa aj postupne po menších množstvách.

Čo sa týka požiadaviek na Teba, tak v princípe vzdelanie nám je jedno, prax teoreticky takisto, treba akurát, aby bol človek svedomitý a balil zásielky bez chýb. Dobrou vlastnosťou je samostatnosť (po čase samozrejme) a schopnosť vedieť si zorganizovať prácu.

Pracujeme v Novom Meste nad Váhom, Podjavorinskej 1614/1 v areáli PEVIZ, to je ako sa ide od svetelnej na Moravské Lieskové medzi pumpou Benzinol a plynármi. Pracuje sa 7:30-16:00 s polhodinou na obed. V lete sa ozaj výnimočne pracuje niekedy dlhšie, nadčasy sú ale samozrejme platené. V zime je to voľnejšie, toľko práce nie je.

Nástupná mzda začína na 900 eur, po prejavení šikovného človeka sa vieme dostať po zvýšení, s mesačnými prémiami a vianočným bonusom na priemernú mesačnú mzdu 1100 eur. Časom sa samozrejme vieme baviť ďalej.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206