Asistent stavbyvedúceho – vhodné aj pre absolventov

Spoločnosť: Doprastav, a.s.
Miesto výkonu práce: Kriváň (Detva)
Dátum platnosti ponuky: 08.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Stavebníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Do nášho tímu skúsených stavbyvedúcich hľadáme nového kolegu / kolegyňu na pozíciu Asistent stavbyvedúceho, ktorý má chuť učiť sa od odborníkov. Ako náš nový parťák / parťáčka budete pôsobiť hlavne v rámci projektu R2 Kriváň - Mýtna. Kolegovia Vám odovzdajú to najcennejšie čo majú – svoje skúsenosti.

Čo bude Vašou náplňou práce:
spolupráca a podpora činností stavbyvedúceho pri riadení realizácie stavebných prác – dopravné a inžinierske stavby,
práca s projektovou dokumentáciou a dohliadanie na dodržiavanie technologických postupov výstavby,
vedenie stavebného denníka,
spolupráca pri zaisťovaní plynulosti výstavby a dodržiavanie harmonogramu postupov prác,
spolupráca pri spracovaní podkladov pre fakturáciu a mesačné výkazy,
spolupráca s technickým dozorom a s poddodávateľmi,
zodpovednosť za plnenie predpisov BOZP, OPP a ochranu životného prostredia.

Práca si vyžaduje cestovanie za stavebnými zákazkami v rámci Slovenska, ubytovanie a dopravu Vám zabezpečíme. Pozíciu obsadzujeme pre náš závod Žilina.

Mzdové podmienky (brutto) od 1 300 EUR/mesiac + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206