Pomocný/á čašník/ka do 4*wellness hotela v Tux v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 09.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 11
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 čašníka/-čku na pozíciu pomocný/á čašník/čka Commis de Rang do 4* wellness hotela v meste Tux v Tirolsku v Rakúsku. Hotel disponuje 63 izbami a reštauráciou pre cca. 180 hostí. Zamestnávateľ neakceptuje páry
Zmluva priamo so zamestnávateľom do konca mája 2024. Hotel je otvorený 10 1/2 mesiaca v roku.
Nástup: 11.06.2023
Plat:
Commis de Rang: 1700€ netto/mesiac
13 + 14.plat
Pracovná doba a čas:
Čašníci: 5,5 dňa v týždni/8,5 hodín denne (delené smeny 7:30-11:30 a 18:00-22:00)
Ubytovanie je v dome pre personál v štúdiách s WC, kúpeľňou, kuchynkou, spálňou, balkónom, Wifi a TV zadarmo (vzdialený 200 m od hotela). Platí sa prevádzkové náklady 2,50/deň. Strava aj počas voľna zadarmo.
Požiadavky na zamestnanca:
Požadované predchádzajúce skúsenosti z 4* a 5* hotelov v zahraničí
Náplň práce:
Commis de Rang (pomocný/á čašník/čka) – obsluha hostí, príprava a upratovanie reštaurácie, roznášanie nápojov a jedál
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk B1 - B2
Pracovné oblečenie:
Čašníci - čierne nohavice, čierne topánky a biele košele s dlhým rukávom, čierna kravata,
Benefity:
- skipassy, fitness, parkovanie v podzemnej garáži, zľavy na rôzne výlety v regióne
Jedná sa o 4* hotel s rozlohou wellness 2800 m2, s reštauráciou s polpenziami (raňajkový bufet, 5 chodové menu), barom a A la Carte reštauráciou. V hoteli pracujú zamestnanci z Rakúska, Nemecka, Maďarska, Slovenska a Chorvátska

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2206