Kuchári/ky do 3*hotela v obci Wildschönau v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 26.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 2 kuchárov/ky do 3* hotela v obci Wildschönau v okrese Kufstein v Tirolsku v Rakúsku. Hotel je otvorený celoročne alebo možnosť aj sezónnej práce a disponuje 53 izbami, reštauráciou pre 80 hostí, jedálenskou sálou, salónikom pre 180 hostí a 2 terasami so 40 miestami na sedenie. Zamestnávateľ akceptuje aj páry
Zmluva so zamestnávateľom.
Nástup: ihneď
Plat:
kuchár/ka: 1850 € (5 dni v týždni/9 hodín denne) - 2200€ netto/mesiac (6 dni v týždni/9 hodín denne)
13 + 14.plat
Pracovný čas:
kuchári - 07:00 do 12:00 a od 16:30 do 22:00
Ubytovanie je možné:
- v ubytovaní pre personál v v hoteli (sú k dispozícii 4 jednolôžkové izby so spoločnou kuchynkou, obývacou miestnosťou, kúpeľňou a WC, Wifi alebo
- v ubytovaní pre zamestnancov 300 m od hotela v 2 jednolôžkových a 2 dvojlôžkových izbách o spoločnou kuchynkou, obývacou miestnosťou, kúpeľňou a WC, WIFI
Ubytovanie a strava aj počas voľna zadarmo.
Požiadavky na zamestnanca:
Požadované predchádzajúce skúsenosti z 4* a 5* hotelov v zahraničí
Náplň práce:
kuchár - vyučený kuchár, príprava jedál pre hotelových hostí (cca. 160) - bufetové stoly, 4 chodové večerné menu, príprava dezertov, Ala Carte reštaurácia cca. pre 80 hostí
Úroveň jazyka:
kuchári - Nemecký jazyk B1
Pracovné oblečenie:
Kuchári - kuchárske oblečenie a topánky

V hoteli pracujú zamestnanci z Rakúska, Holandska, Slovenska a Chorvátska
Domáce zvieratá (psy) je povolené so sebou vziať

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2208