Právnik/čka L.Mikuláš, DU 1 rok, VK č. 07/2023

Spoločnosť: Centrum právnej pomoci
Miesto výkonu práce: Liptovský Mikuláš
Dátum nástupu: 01.05.2023
Dátum platnosti ponuky: 13.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Súdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

• poskytovanie individuálnych konzultácií žiadateľom o poskytnutie právnej pomoci
• poskytovanie právnej pomoci v súlade so zákonom č. 327/2005 Z. z. o poskytovaní právnej pomoci
• príprava návrhov rozhodnutí
• zastupovanie klientov pri súdnom riešení sporov
• agenda súvisiaca so zákonom č. 7/2005 Z. z. Zákon o konkurze a reštrukturalizácii
• plní ďalšie aktuálne úlohy na základe pokynov zamestnávateľa, ktoré súvisia s hlavnou činnosťou zamestnávateľa a týkajú sa rozhodovacej činnosti centra o nároku na právnu pomoc

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205