Mzdárka a personalistka

Spoločnosť: Spojená škola internátna, Ľ. Stárka 12, Trenčín
Miesto výkonu práce: Trenčín
Základná zložka mzdy (v hrubom): 915,50 € za mesiac
Dátum nástupu: 01.06.2023
Dátum platnosti ponuky: 14.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

1. Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy školy v systéme Štátnej pokladnice (v programe WinPAM).
2. Mesačné spracovanie miezd na podklade dochádzky a priznaných zložiek
platov zamestnancov so súčasnou evidenciou zákonných zrážok zo mzdy.
3. Poukazovanie miezd na účty zamestnancov a distribúcia výplatných pások.
4. Evidencia a aktualizácia mzdových listov a spracovávanie ELDP.
5. Komunikácia s inštitúciami mimo zamestnávateľa. Príprava dokumentov, výkazov a zabezpečenie úhrad odvodov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, daňový úrad.
6. Spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov a ročného zúčtovania zdravotného poistenia.
7. Vypracovanie mzdových a štatistických výkazov pre príslušné inštitúcie.
8. Príprava podkladov pre rozbory o čerpaní mzdových finančných prostriedkov.
9. Sledovanie a uplatňovanie legislatívnych zmien v oblasti mzdových predpisov.
10. Zabezpečenie archivácie mzdovej dokumentácie v zmysle platných predpisov.
11.Spracovanie a vedenie komplexnej personálnej agendy školy

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2208