Technik strojných zariadení

Spoločnosť: Doprastav, a.s.
Miesto výkonu práce: Senec
Dátum platnosti ponuky: 14.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Stavebníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme nového kolegu, ktorý bude patriť do nášho tímu servisných technikov strojných zariadení v rámci opravárenskej hydraulickej dielne. Ak máte vzťah k opravárenskej činnosti, pošlite nám Váš životopis.

Vašimi hlavnými povinnosťami bude:
- montážne a zámočnícke práce v dielni,
- servisné práce podľa plánu údržby,
- obsluha a oprava hydraulických zariadení,
- obsluha ručného elektrického náradia a malej mechanizácie,
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného.

Ponúkame zaškolenie na prácu predpínača, kde Vám umožníme získať preukaz predpínača. Práca si vyžaduje v prípade potreby opravy výjazdy na stavbu, dopravu zabezpečíme.

Mzdové podmienky (brutto) 1 000 EUR/mesiac + mesačné prémie + ročná prémia, s úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206