Čašník/-ka do 4*hotela v obci Haus im Ennstal v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum nástupu: 18.05.2023
Dátum platnosti ponuky: 17.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 6
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme len páry na 2 pozície: 1 čašníka/čku a 1 umývača/ku riadu (vhodnejšie pre páry) do 4* wellness hotela v obci v Haus im Ennstal v regióne Dachstein v Rakúsku na letnú sezónu do 01.11. Po vzájomnej spokojnosti možnosť pokračovania v zimnej sezóne od polovice decembra do apríla 2024
Zmluva priamo so zamestnávateľom. Rezort disponuje 45 izbami s wellnessom, fitness centrom, bazénom a reštauráciou a barom s polpenziami pre cca. 130 hostí.
Nástup: 18.05.2023
Mzda:
čašník/čka - 1800 € Netto/mesiac
umývač/ka - 1700 € Netto/mesiac
Sprepitné je rozdeľované medzi zamestnancov
Pracovná doba: 6 dni v týždni/48 hodín týždenne
- ranná a poobedná smena
Ubytovanie pre zamestnancov je zadarmo v dvojlôžkovej izbe so sprchou a WC, WIFI vedľa rezortu zadarmo. Strava je poskytovaná 3 x denne zadarmo aj počas voľna.
Jazykové znalosti:
čašník/čka - Nemecký jazyk B2 (komunikatívna úroveň)
umývač/ka riadu - Nemecký jazyk A2
Požiadavky na zamestnanca:
- predchádzajúce skúsenosti na pozícii čašníka a chyžnej
Náplň práce:
čašník/čka - objednávanie, obsluha a roznášanie jedál a nápojov, vínny servis a asistencia v jedálni v reštaurácii s polpenziou, držiavanie čistoty na pracovisku, uzávierka
Jedlá sa pripravujú formou bufetových stolov.
umývač/ka - pomocné práce v kuchyni pri umývaní riadov, triedenie a vynášanie odpadu, dodržiavanie čistoty v kuchyni, pomocné práce
Pracovné oblečenie:
- je potrebné si doniesť rifle modrej farby, alebo čierne nohavice, čierne pohodlné topánky
Zamestnávateľ poskytuje košele, kravaty, tričká a zástery zamestnancom
V hoteli pracujú aj zamestnanci zo Slovenska a Čiech
Zamestnávateľ ponúka možnosť používať wellness a posilňovňu

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2206