Junior manažér pre stavebné / fit-out projekty

Spoločnosť: FUTURISTIC, s. r. o.
Miesto výkonu práce: Bratislava
Dátum platnosti ponuky: 21.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Remeslá a osobné služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
– vypracovávanie stavebných rozpočtov, kalkulácií a cenových ponúk v súlade s podmienkami zadávateľa vo verejnom obstarávaní aj v súkromnom sektore
– vykonávanie kontroly nákladov pred, počas a po realizácii projektov a následné reportovanie a vyhodnocovanie výstupov
– komunikácia s dodávateľmi a zadávanie dopytov na vypracovanie cenových ponúk a vyjednávanie najvýhodnejších dodacích podmienok
– rozosielanie podkladov pre vypracovanie cenovej ponuky subdodávateľom
– vyhodnotenie a zapracovanie ponúk od subdodávateľov
– vykonanie obhliadky stavby
– návrhy na alternatívne riešenia, príp. zmeny
– schválenie a obhájenie spracovania cenovej ponuky
– spolupráca a rokovanie s investorom
– spolupráca a odovzdanie informácií projektovému manažérovi stavby
– príprava podkladov pre vypracovanie harmonogramov a nákladov stavby
– komunikácia s potenciálnymi subdodávateľmi
– kalkulácia naviac prác
– vedenie stavebného denníka
– účasť na kontrolných dňoch
– kontrola dodržiavania schválených termínov, postupov a rozpočtu jednotlivých projektov
– kontrola kvality vykonaných prác
– koordinácia a spolupráca s dozorom stavby v prípade ak je táto pozícia dosadená zákazníkom
– riadenie a schvaľovacie úkony pri preberaní stavebných diel
– dodržiavanie a plnenie požiadaviek a nariadení integrovaného manažérskeho systému, najmä riadenia projektovej a stavebnej dokumentácie
– dodržiavanie bezpečnostných predpisov pri stavebných úpravách a zodpovednosť za BOZP
– dodržiavanie predpisov objednávateľa ohľadom stavebných prác (BOZP, čas vyhradený pre hlučné práce, ochranu výťahov, lobby..).
Práca vyžaduje cestovanie v rámci SR podľa projektov.
Zamestnanecké výhody, benefity
Auto
Flexibilná pracovná doba
Firemné akcie a teambuildingy
Informácie o výberovom konaní
Ak Vás naša ponuka zaujala, tešíme sa na Váš životopis, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
stavebníctvo
Ostatné znalosti
Microsoft Word – Pokročilý
Microsoft Excel – Pokročilý
Microsoft Outlook – Pokročilý
AutoCAD – Základy
CENKROS – Základy
Vodičský preukaz
B
Prax na pozícii/v oblasti
Prax v danej oblasti ( 1 rok)
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Praktické, technické a analytické myslenie je nutnosťou.
Schopnosť vyjednávať o cene dodávky a termíne jej dodania, dôslednosť, komunikatívnosť, ochota a možnosť cestovať po Slovensku.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Filtrovať ponuky podľa

1/2205