Opravár nákladných koľajových vozidiel

Spoločnosť: Rail Clinic Štúrovo s.r.o.
Miesto výkonu práce: Štúrovo (Nové Zámky)
Dátum platnosti ponuky: 06.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Doprava,Technické a manuálne prierezové zamestnania,Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Spoločnosť Rail Clinic hľadá posily pre svoju základňu v Štúrove / Esztergom - technikov mobilného servisu pre opravy vagónov.

Vážime si poctivú prácu svojich zamestnancov, ktorým ponúkame profesný rast od seniorných technikov až po manažérsky personál. Vďaka našim nadnárodným klientom (napr. VTG, Ermewa, Budamar) aj klientom z radov národných prepravcov (napr. RCH, ZSSK, ČD Cargo, PKP a pod.) sme stabilnou a stále rastúcou firmou. Disponujeme prestížnymi medzinárodnými certifikáciami VPI, CL1, ECM a sme držiteľmi národných predpisov.

Čo u nás budete robiť?

- V rámci mobilného servisu budete vykonávať opravárenské činnosti
- Na vagónoch budete vykonávať napríklad zámočnícke práce, skúšky bŕzd, výmeny dvojkolesia, výmeny brzdových klátov, opravy nápisov, a to s modernými a najnovšími technológiami, ku ktorým sa v iných firmách len tak nedostanete (brzdový stav Knorr-EKA , zdvíhacie zariadenia Hegenscheidt, RMT meracie zariadenia, apod).
- Výsledky vášho zásahu budete dokumentovať a prevádzať do reportov v modernom softvéri.
- Skrátka budete mať pestrú prácu, ktorá Vás nebude nudiť.

Zaujali sme Vás? Pozrite si Vašich budúcich kolegov v akcii.

Čo sa u nás cení?

- svedomitosť, schopnosť samostatnej práce, manuálna zručnosť, fyzická a technická zdatnosť

Máte radi železnicu a ste skúseným opravárom železničných vagónov a hľadáte nové uplatnenie? To môžete nájsť u nás.

Od našich technikov požadujeme:

- vodičský preukaz skupiny B (skupiny C výhodou)
- základná znalosť práce s PC
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou
- výhodou, ale nie povinnosťou: zvárací preukaz, certifikát vozmajstra, preukaz PTK a ďalšie technické certifikácie

Čo môžeme ponúknuť?

- nástup možný ihneď
- možnosť spolupráce na pracovnú zmluvu alebo IČO
- 5 týždňov dovolenky
- bonusový systém na základe vykonanej práce (odmeny a ďalšie benefity)
- vzdelávanie v odbore
- možnosť kariérneho rastu
- pozícia je vhodná aj pre absolventov

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Počítače

Internet - elementárna

Microsoft Word - elementárna

Microsoft Excel - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2206