Šofér / Kuriér - rozvoz jedla

Spoločnosť: Pizzabrothers, s. r. o.
Miesto výkonu práce: Ružomberok
Základná zložka mzdy (v hrubom): 5 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 21.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Doprava

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Pizza Brothers hľadá nových kolegov na rozvoz jedál na prevádzke v Ružomberku. Vyžadujeme skúsenosti s vedením motorového vozidla, ochotu učiť sa a samozrejme chuť do práce. Radi zaučíme. Robí sa dlhý a krátky týždeň, podľa otváracích hodín. Hľadáme ľudí a dlhodobú spoluprácu.

Povinnosti nového kolegu/kolegyne:
- rozvoz pizze a iných pokrmov
- zodpovednosť za kvalitu a teplotu dovezeného jedla
- prijímanie a následné zapisovanie objednávok do systému
- zodpovednosť za pridelené vozidlo(stav kvapalín, čistota..)
- drobné pomocné práce v kuchyni(otváranie plechoviek,..)
- dodržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

V prípade záujmu, nás neváhajte kontaktovať.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Windows - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2205