Pomocník/čka vo výrobe, Operátor/ka kartonážnych strojov

Spoločnosť: SK Obaly s.r.o.
Miesto výkonu práce: Banská Bystrica
Dátum platnosti ponuky: 07.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Celulózo-papierenský priemysel

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

-Triedenie, ukladanie a príprava suroviny - kartónov na paletách v sklade a následne ich presuvanie do výroby
- Manipulácia s ručným paletovým vozíkom, drevenými prepravnými paletami, ručnou páskovačkou a ostatnými ručnými náradiami pri nastavovaní strojov a zariadení v priestoroch firmy.
Po oboznámení sa s materiálom v sklade a vo výrobe nasledné zaškolenie na strojov vo výrobe
- Nastavovanie a obsluha kartonážnych strojov – nožnice, vysekávací stroj, lepicka a flexo tlačiareň.
- Príprava, triedenie kartonážneho materiálu a ostatných materiálov použitých pri každodennej výrobe.
- Ručné strihanie, spájanie a lepenie kartónových krabíc, tvarových výsekov z vlnitej lepenky.
- Návodom a obsluhou týchto zariadení zamestnanec bude oboznámený a vyškolený.
- Preukaz na VZV a predchádzajúca prax na papierenských, alebo tlačiarenských strojov je vítaná nie je však však podmienkou.

Začiatočníkom ponúkame vopred dohodnutú mesačnú hrubú mzdu, plus zákonom stanovený príspevok na stravu.
Od okamihu schopnosti pracovať samostatne od 1 do 3 mesiacov, plat bude zvýšený na vopred dohodnutú sumu.

Prihlášky so životopisom očakávame LEN od motivovaných záujemcov s chuťou pracovať, na emailovej adrese:
praca@skobaly.sk

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205