Špecialista firemného centra - Trnava

Spoločnosť: Generali Poisťovňa, a. s.
Miesto výkonu práce: Trnava
Dátum platnosti ponuky: 17.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality,Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

V Trnave sme otvorili novú pobočku firemného centra. Sme moderní a energickí. Podarilo sa nám vytvoriť veľmi príjemné pracovné prostredie a až rodinnú atmosféru, ktorá podporuje vzájomnosť, toleranciu, podporu a tímovosť.

Sme partnermi v komunikácii s klientmi, robíme akvizície, servis, správu a poradenstvo.

Zameriavame sa na firemný biznis (hlavne oblasť SME - malé a stredné podniky), bytové domy, obce a mestá, či štátne inštitúcie. Samozrejmosťou je budovanie a udržiavanie vzťahov s klientmi i s partnermi z VÚB banky.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2208