Špecialista na emailový marketing - junior

Spoločnosť: Verteco digital services, s. r. o.
Miesto výkonu práce: Žilina
Základná zložka mzdy (v hrubom): 5 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 23.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: domácka práca a telepráca
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme kreatívneho a ambiciózneho špecialistu na tvorbu a optimalizáciu emailových kampaní, ktorý sa pripojí k nášmu tímu Verteco digital services. - www.verteco.digital

Náplň práce:

- Tvorba a optimalizácia emailových kampaní pre našich klientov.

- Vytváranie cielených a personalizovaných emailov pre rôzne segmenty publika.

-Sledovanie a analýza výkonnosti emailových kampaní a prinášanie nápadov na zlepšenie.

- Spolupráca s ostatnými tímami na vývoji a realizácii integrovaných marketingových kampaní.

Čo od vás očakávame:

Základné skúsenosti s tvorbou emailových kampaní a prehľad o emailových marketingových nástrojov (napr. Mailchimp, Klaviyo, atď.)

Schopnosť analyzovať dáta a prinášať nápady pre zlepšenie výkonu kampaní

Kreatívny a analytický prístup k tvorbe emailov

Schopnosť spolupracovať s ostatnými tímami a efektívne komunikovať s klientmi

Dobrá organizácia a schopnosť pracovať na viacerých úlohách naraz

Záujem o digitálny marketing a túžba byť na vrchole trendov

Čo vám ponúkame:

Skvelú príležitosť pracovať v rýchlo rastúcej digitálnej agentúre
Možnosť pracovať na projektoch pre veľké značky a malé podniky
Podporu a rozvoj vašich schopností a kariéry
Priateľské pracovné prostredie a skvelý tím ľudí, ktorí sa navzájom podporujú

Ak sa cítite byť tým pravým kandidátom pre túto pozíciu, pošlite nám svoje CV a motivačný list.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače

Internet - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206