Správca sociálnych sietí

Spoločnosť: IT Academy s. r. o.
Miesto výkonu práce: Bratislava-Nové Mesto
Dátum platnosti ponuky: 03.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 3
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama,Výchova, vzdelávanie a šport,IT a telekomunikácie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Dobrý deň.

Tento týždeň sme začíname nábor na nových kolegov/kolegyne. Do tímu potrebujeme ďalších kolegov/yne na niektorú z nasledovných 3 pozícií (Správca webu a obsahu, Správca sociálnych sietí, Referent vzdelávania).

Všetky informácie sme dali do prehľadného videa:
➡ https://youtu.be/8JYnH69j6do

Máme projekt na rozvoj Digitálnych zručností, kde si môžeme zamestnať 9 ľudí. Ide o prácu u nás v kancelárií na Tomášikovej ulici 50 v Bratislave

Ak to niekoho z Vás zaujme, alebo nejakého Vášho známeho nech sa nám prihlási a ozve na info@it-academy.sk

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - elementárna

Microsoft Word - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2205