Chyžná do penziónu v obci Weissensee v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum nástupu: 15.04.2023
Dátum platnosti ponuky: 24.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 6
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 chyžnú do penziónu pri jazere v obci Weissensee v Korutánsku v Rakúsku. Hotel disponuje 21 apartmánovými jednotkami. Jedná sa o sezónnu prácu do polovice októbra. Po vzájomnej spokojnosti možnosť pokračovať v zimnej sezóne od polovice decembra do polovice marca 2024. Zmluva priamo so zamestnávateľom.
Nástup: 15.04.2023
Mzda:
1600 € Netto/mesiac
- uchádzačka so skúsenosťami na pozícii, možnosť mať plat 1700 € Netto/mesiac
Pracovná doba: 40 hodín týždenne/5 alebo 6 dni v týždni
od 07:30 do 16:00 hod. vrátane pauzy na obed
Ubytovanie je možné pre pár v dvojlôžkovej izbe s kuchyňou a kúpeľňou a pre kamarátky alebo jednotlivcov v byte v rezorte alebo 3 km vzdialenom byte zadarmo (možnosť dochádzať autobusom), strava zabezpečená zadarmo.
Jazykové požiadavky: Nemecký jazyk B1
Ďalšie požiadavky:
- požadovaní uchádzači len s praxou
- tímová práca, spoľahlivosť, zodpovednosť
Pracovná náplň:
- upratovanie minimálne 7-8 izieb na 1 chyžnú, sauna priestorov, toaliet a kúpeľní, spoločných priestorov, pranie a žehlenie
Doniesť si pohodlnú obuv a čierne alebo biele nohavice, tričko
Možnosť zobrať si so sebou psa alebo mačku
Možnosť používať saunu, fitness, relax pri jazere

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2208