Kuchár/ka do rodinného hotela v obci Rüdesheim v Nemecku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nemecko
Dátum platnosti ponuky: 24.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 6
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 kuchára/-ku do rodinného hotela v obci Rüdesheim blízko mesta Meinz v Nemecku na sezónnu prácu do konca októbra. Hotel disponuje 21 izbami, reštauráciou s 80 miestami v interiéri a 80 miestami na terase. Reštaurácia A la Carte.
Akceptované aj páry
Pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom
-Nástup: 10.04.2023
Plat:
kuchár/ka - od 3500 € brutto /mesiac
Prac. doba: 5 1/2 dňa v týždni/40 hodín týždenne
jedna smena od 11:00 do 21:00/22:00 hod.
Ubytovanie priamo v hoteli v jednolôžkovej izbe (pre jednotlivca) alebo v byte pre páry za poplatok, strava zabezpečená bezplatne.
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk B1-B2 (komunikatívna znalosť)
Požiadavky:
kuchár/ka - príprava a varenie jedál a pomoc pri zostavovaní jedálneho lístka
Ďalšie požiadavky:
- reštaurácia A la Carte
-prax v odbore, tímová spolupráca, spoľahlivosť, presnosť, čistota a priateľskosť
Pracovné oblečenie:
- zamestnávateľ zabezpečuje len tričko, rondon a protišmykovú obuv, vlastné nože je potrebné si doniesť
- v kuchyni pracuje 8 zamestnancov z Nemecka a Poľska

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2208