Správa vnútornej prevádzky, office manager, back office

Spoločnosť: Regionálny úrad školskej správy v Bratislave
Miesto výkonu práce: Bratislava-Nové Mesto
Základná zložka mzdy (v hrubom): 837,50 € za mesiac
Dátum platnosti ponuky: 05.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZP,Štátna správa

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- Vykonáva samostatné zabezpečovanie ekonomickej agendy v oblasti vnútornej prevádzky.
- Vedie za regionálny úrad evidenciu faktúr, pohľadávok a záväzkov po formálnej, vecnej a číselnej stránke.
- Zabezpečuje správu majetku štátu v správe regionálneho úradu, vykonáva jeho evidenciu, vkladá údaje do centrálnej evidencie majetku, pripravuje podklady pre inventarizáciu majetku a zabezpečuje proces s jeho nakladaním.
- Metodicky usmerňuje školy a školské zariadenia v zriaďovateľskej pôsobnosti regionálneho úradu vo veciach správy majetku.
- Vyhotovuje objednávky s kontrolou finančného krytia v rozpočte na obstarávanie tovarov, služieb a verejných prác pre regionálny úrad.
- Zabezpečuje objednávky kníh tlače a vedie ich evidenciu.
- Sleduje prekročenie limitov telefónnych účtov zamestnancov regionálneho úradu, vedie evidenciu a likvidáciu cestovných príkazov, zabezpečuje hotovostný platobný styk a pokladňu.
- Zabezpečuje materiálno-technické vybavenie a skladové hospodárstvo regionálneho úradu, údržbu a drobné opravy a úlohy v oblasti energetického hospodárstva.
- Zabezpečuje dodávateľsko-odberateľské vzťahy súvisiace s výpožičkou budovy.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2204