Referent na mzdovom oddelení

Spoločnosť: SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
Miesto výkonu práce: Trebišov
Dátum nástupu: 01.05.2023
Dátum platnosti ponuky: 29.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Komplexné zabezpečovanie odborných prác súvisiacich so mzdovou agendou podľa pokynov nadriadených, zodpovednosť za vecnú a časovú správnosť údajov a výpočtov:

- Komplexné spracovanie miezd v module SOFTIP Profit PAM vrátane poistného (sociálne a zdravotné poistenie), daní a DDS
- Vyhotovovanie dohôd o mzdových podmienkach, dohôd o zrážkach zo mzdy, dohôd o zasielaní dokumentov elektronicky
- Komplexné spracovanie evidenčných listov dôchodkového poistenia, mzdových listov a výplatných pások
- Komplexné zabezpečovanie agendy súvisiacej s dočasnou práceneschopnosťou
- Výpočet priemerných zárobkov pre pracovno-právne účely
- Komplexné zabezpečovanie daňovej agendy súvisiacej s príjmami zo závislej činnosti
- Vyhotovovanie podkladov k spracovaniu mesačných výkazov odvodov sociálneho a zdravotného poistenia, doplnkového dôchodkového sporenia, výkazov o zrazených preddavkoch na daň zo závislej činnosti
- Komplexné zabezpečovanie zrážok zo mzdy
- Vyhotovovanie všetkých dokladov k účtovaniu rezerv na nevyčerpané dovolenky, odchodné, odstupné, jubilejné odmeny, motivačné odmeny
- Zabezpečovanie registratúry písomností v zmysle platného registratúrneho poriadku
- Dodržiavanie zásad diskrétnosti a ochrana osobných údajov zamestnancov
- Dodržiavanie predpisov na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a v požiarnej ochrane a pracovnej disciplíny na pracovisku

Požadované vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Microsoft Windows - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2204