Chyžná do apartmánového rezortu v obci Beelen v Nemecku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nemecko
Základná zložka mzdy (v hrubom): 14 € za hodinu
Dátum nástupu: 15.05.2023
Dátum platnosti ponuky: 28.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 chyžnú/upratovaciu silu (ženu) do apartmánového rezortu v obci Beelen v blízkosti mesta Münster v spolkovej krajine Nordrhein-Westfalen v Nemecku. Jedná sa o 18 apartmánových jednotiek
Celoročná práca. Zmluva priamo so zamestnávateľom.
Nástup: 15.05. alebo dohodou
Mzda:
14€ Brutto/hod.
Po vzájomnej spokojnosti možnosť navýšenia mzdy na 15€ Brutto/hod.
Pracovná doba: 40 hodín týždenne/5 dni v týždni
od 08:00 do 15:00 hod. vrátane pauzy na obed
Ubytovanie je možné v byte s kuchynkou, kúpeľňou vzdialenom 550 m (možnosť mať k dispozícii aj bicykel) za poplatok. Stravu si zamestnanec zabezpečuje sám, možnosť variť si.
Jazykové požiadavky: Nemecký jazyk B1
Ďalšie požiadavky:
- požadované uchádzačky s praxou a VP, aktívna šoférka, zamestnávateľ má k dispozícii auto
- tímová práca, spoľahlivosť, zodpovednosť
Pracovná náplň:
- upratovanie apartmánov, súkromných domov, pranie a žehlenie bielizne, spoločných priestorov, presuny medzi pracoviskami firemným autom. Apartmánové domy sa nachádzajú v blízkosti Warendorfu, Harsewinkelu, Bielefeldu, Güterslohu a Münsteru.
Zamestnávateľ poskytuje pracovné oblečenie pre zamestnancov. Doniesť si pohodlnú obuv a nohavice bielej alebo čiernej farby
V rezorte pracujú ešte 4 chyžné z Nemecka a Poľska

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2206