Sprostredkovateľ hudobno-vzdelávacích koncertov

Spoločnosť: Milan Tarina - Špeciál Art
Miesto výkonu práce:
Základná zložka mzdy (v hrubom): neuvedená (práca na živnosť)
Dátum platnosti ponuky: 30.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama,Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Kontaktovanie vedenia základných a stredných škôl
s ponukou a prezentáciou kultúrno-vzdelávacích programov.
Samostatný zodpovedný prístup v celom regióne SR.
Telefonická a internetová komunikácia.
Dôsledné vedenie agendy.
Provízne ohodnotenie podľa výkonu a ambicióznosti.
Upozorňujeme: my platíme nie Váš čas, ktorý strávite kontaktovaním škôl,
ale Váš konečný výsledok tzn. Vami dohodnutý a nami zrealizovaný program !
Pracovné pomôcky: vlastný internet + telefón s neobmedzeným paušálom.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

slovenský - pokročilá: B1 a B2

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Open Office - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206