Kuchár/ka do 4* hotela v Adelboden vo Švajčiarsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Švajčiarsko
Dátum platnosti ponuky: 28.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 4
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 kuchára/-ku v meste Adelboden v kantóne Bern vo Švajčiarsku.
Sezónna práca do polovice alebo konca októbra. Po vzájomnej spokojnosti možnosť pokračovať v zimnej sezóne od 15.12. do 10.04.2024 alebo celoročne.
Zmluva priamo so zamestnávateľom.
-Nástup: ihneď
-pracovná doba 43,5 hod/týždeň, 5 dní v týždni
Plat:
- 4730 CHF Brutto/mesiac vrátane 13. platu, 3000 CHF Netto (po strhnutí ubytovania a stravy)
Prepitné je rozdeľované medzi personál na konci sezóny (cca. 400 - 800 CHF)
Ubytovanie je poskytované buď v priamo v hoteli alebo v rezorte pre zamestnancov vzdialenom 400 m od hotela za poplatok cca. 550 - 650 CHF/osoba pri jednolôžkovej izbe so sprchou, WC na chodbe, WIFI K dispozícii je spoločná kuchynka. Strava 2 x denne (obedy a večere) za poplatok 220 CHF
Náplň práce:
- kreatívne nápady na dizajn jedálneho lístka a jedál
- samostatná príprava, spracovanie a podávanie jedál v reštaurácii s polpenziami a A la Carte
- flexibilita, práca v banketovom bufete
- pomoc pri objednávaní a prijímaní tovaru
- spolupráca s ostatnými kuchármi a servisným tímom
Požiadavky zamestnávateľa:
- ukončenie vzdelanie v odbore kuchár, alebo minimálne 4 ročná prax
Úroveň jazyka: nemecký jazyk na úrovni B1
Ďalšie požiadavky:
- zamestnávateľ oblečenie nezabezpečuje, je potrebné si doniesť rondon, protišmykové topánky
Zamestnanci môžu počas voľna využívať fitness miestnosť v hoteli, voľný lístok na lanovku počas leta a e-bike a Tesla elektromobil zadarmo
V hoteli pracujú zamestnanci zo Švajčiarska, Chorvátska, Pakistanu, Slovenska a Čiech

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2208