Operátor - Vráble (1500€ + 300€ nástupný bonus)

Spoločnosť: HR Business, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Vráble (Nitra)
Základná zložka mzdy (v hrubom): 9 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 03.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Hutníctvo, zlievarenstvo a kováčstvo,Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Čo budeš u nás robiť?
• do všetkého ťa zaškolíme
• budeš obsluhovať spoľahlivé a moderné stroje
• tvojou úlohou bude nakladať a vykladať plech/výlisok do lisovacieho alebo zváračského stroja
• pracovať budeš presne podľa pokynov a všetci budeme mať z teba radosť
• práca podľa inštrukcií a pod dohľadom majstra
• zabezpečíš plynulý chod výrobného procesu
• vďaka tebe budú automobily bezpečnejšie
• samozrejme je potrebné dodržiavať požiadavky kvality, bezpečnosti a ochrany životného prostredia.
• pracovať budeš v 3 a 4 zmennej nepretržitej prevádzke tj. zmeny sú 8hod alebo 12hod podľa zaradenia a typu výroby

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Filtrovať ponuky podľa

1/2205