Psychológ/ička (Junior)

Spoločnosť: Recovery Resorts, s. r. o.
Miesto výkonu práce: Liptovské Revúce (Ružomberok)
Dátum platnosti ponuky: 31.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Zdravotníctvo,Výchova, vzdelávanie a šport

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme do tímu psychológov so záujmom pracovať v pobytovom centre duševného zdravia.
ALAVITA je súkromné nezdravotnícke zariadenie s kapacitou do 15 klientov, má celoročnú prevádzku a služby poskytuje výhradne ubytovaným klientom.

Aká bude náplň vašej práce:
• Budete súčasťou vzniku úplne nového spôsobu pomoci v oblasti duševného zdravia na Slovensku.
• Budete pracovať výhradne s dospelými klientami, ktorí sú dostatočne motivovaní a majú záujem o dosiahnutie terapeutických cieľov.
• Klientom budete pomáhať s nácvikom jednoduchých relaxačných techník.
• Vašou úlohou bude jednoduchá lektorská činnosť s témami prevencie a udržania si duševného zdravia a osobnostného rozvoja.
• Pracovať budete s klientom individuálne aj skupinovo (do 5 klientov).
• Pre danú pracovnú pozíciu Vám poskytneme úplné zaškolenie.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206