Barista/predajca v obchode s kávou

Spoločnosť: 88 Doppio s. r. o.
Miesto výkonu práce: Žilina
Dátum platnosti ponuky: 04.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama,Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Ste kávičkár/ka a rád/rada rozprávate o káve? Hľadáme zamestnanca na pozíciu barista/predajca do našej prevádzky Doppio v OC Aupark Žilina. Pozícia je vhodná pre predavača/ku, ktorý/á: s chuťou rozpráva o káve, chce spolu s nami pomáhať pri raste firmy a budovaní značky, je zodpovedný/á, je dochvíľny/a, dokáže si budovať vzťahy so zákazníkmi, chce pomáhať zákazníkom pri výbere sortimentu. Počas práce budete aktívne pomáhať zákazníkom s výberom, predávať kávu, kávové nápoje a starať sa o prevádzku.
Pracujeme od 7:30 do 21:00 počas celého týždňa. Striedajú sa ranné a poobedné smeny. Táto práca je vhodná pre osobu ZŤP.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206