Technik/technológ

Spoločnosť: CELLTEX s. r. o.
Miesto výkonu práce: Rožňava
Dátum platnosti ponuky: 05.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Celulózo-papierenský priemysel

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Zodpovedá za technický stav vyhradených technických zariadení.
- zodpovedá za vedenie evidencie, zabezpečuje pravidelné prehliadky a úradné skúšky vybraných technických zariadení.
- podieľa sa na preberaní a uvádzaní strojov, zariadení a technológií do prevádzky.
- organizuje, riadi a zodpovedá za plynulý a bezproblémový chod strojnotechnologických zariadení spoločnosti.
- zabezpečuje rýchle odstraňovanie porúch a havárií na technických zariadeniach.
- zhromažďuje a uchováva predpisy o prevádzke strojných zariadení a informuje o údržbe pracovníkov a servisný personál.
- podieľa sa na interných auditoch firmy ( auditu je interne ISO 9001:2015, ISF , BRC)
- pripravuje plán opráv strojnotechnologických zariadení.
- vykonáva kontrolu jeho výkonu a zabezpečuje, aby sa opravy vykonávali efektívne a hospodárne.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Outlook - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2205