Raňajkový čašník do hotela v meste Kranzberg v Nemecku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nemecko
Základná zložka mzdy (v hrubom): 13 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 12.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 raňajkový/á čašník/čka a 1 čašník/čka na poobedné smeny do hotela s reštauráciou A la Carte meste Kranzberg v okolí Mníchova v Nemecku. Jedná sa o celoročnú prácu.
Zmluva so zamestnávateľom. Akceptované aj páry, kamaráti/-ky
-Nástup: čím skôr
Plat: 13 - 14 € Brutto/hod., 1600 - 1800 € Netto mesačne + denné sprepitné
-príplatky za nedele a sviatky
Platové ohodnotenie závisí od skúseností, jazykových znalostí, spôsobilosti a schopnosti roznášať viac tanierov
Pracovná doba: 5 dní/40 hodín týždenne
raňajkový/á čašník/čka - od 06:00 do 15:00 hod.
Ubytovanie je poskytované v hoteli v jednolôžkovej izbe za poplatok 200 €/osoba strhávané z čistej mzdy
Strava je poskytovaná počas práce zadarmo.
Úroveň jazyka:
Nemecký jazyk na úrovni A2 (dohovoriť sa)
Náplň práce:
- príprava stolov na raňajky, dopĺňanie nápojov do baru, starostlivosť o čistotu za barom, v reštaurácii, na terase a na pracovisku, čistenie príborov a pohárov
Požiadavky na zamestnanca:
- samostatnosť, tímová práca

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - elementárna: A1 a A2

Filtrovať ponuky podľa

1/2205