Kaderník/čka

Spoločnosť: Salón SAVOY s.r.o.
Miesto výkonu práce: Prešov
Dátum platnosti ponuky: 09.12.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Remeslá a osobné služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- strihanie vlasov kaderníckymi nožnicami a strihacími strojčekmi podľa individuálnych požiadaviek klientov,
- umývanie vlasov, masírovanie pokožky hlavy,
- česanie, kefovanie, kulmovanie a fénovanie vlasov,
- farbenie, melírovanie a tónovanie vlasov,
- zhotovovanie vodovej, fúkanej a trvalej ondulácie,
- holenie a zastrihávanie brady a fúzov,
- poskytovanie poradenstva klientom ohľadom starostlivosti o vlasy,
- udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku a pod.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205