Operátor v práčovni - Nemecko (aj bez jazyka)

Spoločnosť: VM Recruitment s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nemecko
Základná zložka mzdy (v hrubom): 13 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 26.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby,Remeslá a osobné služby,Textilná a odevná výroba

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Miesto práce: – Nemecko /Warburg

Mzda:
-od €13.00 na hodinu v hrubom (mzda je vyplácaná mesačne, 15tý deň v mesiaci) )
- pracuje sa 169 hodín mesačne
- 100% Bonusový príplatok za prácu počas sviatkov
- nadčasové hodiny sú možné, platené +25%

Zmeny:
- ranná, poobedná
- denná zmena má 8.45 hodiny

Náplň práce:
Rozdelenie prádla, pracovanie so strojmi, žehličkami

Požiadavky na zamestnanca:
- Prax v odbore je výhodou, ale zamestnávateľ poskytuje školenie na pracovisku.
- Flexibilita týkajúca sa pracovného času.
- práca v tíme

Ubytovanie:
- Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom v cene od 300 - 400 eur mesačne vrátane všetkých energií
- Uhrádza sa z mesačnej výplaty.
- Kompletne zariadene (kuchyňa / izba / kúpeľňa vrátane práčky / parkovacie miesta)
- Max. 2 osoby na izbu
- Posteľná bielizeň, prikrývky a vankúše najlepšie priniesť vlastné
- internet

Doprava do Nemecka:
Autobusom, vlastným autom alebo autobusom .Cenu transportu si uchádzači hradia sami, náklady na dopravu sa pohybujú vo výške cca €50 - €100 EUR
Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporúčame najlacnejšie spojenie do Nemecka .

Doprava do práce:
Doprava do práce a z práce je individuálna - autobus, bicykle, vlastné auto, pešo

Požadované vzdelanie

Neukončené základné vzdelanie

Základné vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Filtrovať ponuky podľa

1/2205