Asistent obchodného oddelenia (brigáda pre študenta VŠ)

Spoločnosť: Egocard s. r. o.
Miesto výkonu práce: Bratislava-Staré Mesto
Základná zložka mzdy (v hrubom): 5 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 31.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: dohoda o brigádnickej práci študentov
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Vieš aktívne počúvať a správne klásť otázky? Si komunikatívny/a? Máš dobrú intuíciu? V tom prípade v tebe drieme duch obchodníka.
Vyskúšaj si prácu u nás:
• Tvoja práca bude rôznorodá: budeš veľa telefonovať, mailovať, komunikovať, aktívne získavať a oslovovať nových partnerov - firmy na spoluprácu.
• Ako náš poradca sa budeš orientovať na spokojnosť našich zákazníkov a budeš neustále zvyšovať kvalitu našich služieb a rozsah našich firemných partnerov.
• Budeš sa vždy snažiť nájsť pre nich to najlepšie riešenie.
• Zároveň budeš aktívnym obchodníkom, ktorý musí vedieť odhaliť aj ich skrytý potenciál.
• Naučíš sa rôzne obchodné techniky od svojich starších a skúsenejších kolegov
• Budeš sa podieľať na tvorbe marketingovej stratégie a na kreovaní našich marketingových aktivít a kampaní.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

slovenský - vysoká: C1 a C2

anglický - pokročilá: B1 a B2

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft PowerPoint - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206