Čašníci/čky do 4*hotela v obci Weggis vo Švajčiarsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Švajčiarsko
Dátum platnosti ponuky: 12.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 4
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 2 čašníkov/čky s inkasom Chef de Rang do 4* hotela v obci Weggis v kantóne Luzern vo Švajčiarsku. Jedná sa o letnú sezónu do 15.09.
Hotel má kapacitu 40 izieb, s reštauráciou Á la Cárte s kapacitou pre 80 zákazníkov v interiéri a s terasou, vyhrievaným záhradným bazénom a vírivkou s krištáľovou soľou a aromatickým parným kúpeľom.
Zmluva priamo so zamestnávateľom.
-Nástup: ihneď
-pracovná doba 43,5 hod/týždeň, 5 dní v týždni
Plat: 4500 CHF Brutto/mesiac, 3000 - 3200 CHF Netto
Platové ohodnotenie záleží od odbornosti a skúseností. Možnosť navýšenia platu po skúšobnej dobe u zamestnávateľa
Vlastné sprepitné
Ubytovanie je poskytované 50 m od hotela v ubytovaní pre zamestnancov za poplatok v jednolôžkovej izbe alebo pre páry v dvojlôžkovej izbe. Strava 2 x denne (obedy a večere) za poplatok 385 CHF
Požiadavky na zamestnanca:
- objednávanie, roznášanie a vyúčtovanie jedál a nápojov v A la Carte reštaurácii, práca s pokladňou a s vlastnou peňaženkou
Zamestnávateľ požaduje aj referencie z predchádzajúcich zamestnaní
Úroveň jazyka: nemecký jazyk B1 - B2
- zamestnávateľ oblečenie nezabezpečuje, je potrebné si doniesť bielu košeľu/blúzku, čierne nohavice/sukňu, čierne topánky
V prevádzke pracuje 10 zamestnancov z Talianska (šéfkuchár z Talianska) a Ukrajiny
Zamestnávateľ poskytuje pre zamestnancov zľavovú kartu do hotelov v okolí

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2205