Čašník/-čka do 4* hotela v obci Defereggen v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 19.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 4
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 čašníka/-čku do 4* hotela v obci Defereggen vo východnom Tirolsku v Rakúsku.
Hotel s počtom izieb 48 a reštaurácia s polpenziami pre 90 hostí, wellness oázou a fitness. Jedná sa o sezónnu prácu do začiatku novembra.
Zmluva priamo so zamestnávateľom.
Nástup: ihneď
Plat: 1800 Eur Netto/mesiac
Prepitné je delené medzi zamestnancov
Pracovná doba: 6 dni v týždni/8-9 hodín denne
Práca na zmeny
Ubytovanie je poskytované vedľa hotela v ubytovaní pre zamestnancov v jednolôžkovej izbe, pre pár v dvojlôžkovej izbe zadarmo a strava 3 x denne aj počas voľných dní zadarmo
Požiadavky na zamestnanca:
- obsluha a servis, roznášanie a servírovanie jedál v reštaurácii s polpenziami pre hotelových zamestnancov
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk B2
Ďalšie požiadavky:
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v gastronómii na pozícii čašníka požadované
-tímová práca, komunikácia, spoľahlivosť, priateľskosť
-pracovné oblečenie si zabezpečuje zamestnanec sám, mať so sebou bielo čierna kombinácia, čierne topánky
V hoteli pracujú zamestnanci z Rakúska, Maďarska a Slovenska
Zamestnanci môžu zadarmo používať posilňovňu

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2205