Recepčná do 4*hotela v meste Rosenheim v Nemecku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nemecko
Dátum platnosti ponuky: 26.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 5
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 recepčnú (ženu) do 4* hotela s reštauráciou v meste Rosenheim v Bavorsku v Nemecku. Hotel disponuje 70 izbami a s kapacitou v reštaurácii A la Carte a s polpenziami a v konferenčných miestnostiach pre cca. 300 hostí.
Sezónna práca do konca októbra alebo celoročná na dobu minimálne 1 rok, po vzájomnej spokojnosti na dobu neurčitú.
Zmluva priamo so zamestnávateľom.
Preferovaní jednotlivci
Nástup: ihneď
Plat:
recepčná - 1800 Eur Netto
Platové ohodnotenie je uvádzané po strhnutí ubytovania a stravy
Pracovná doba: 5 alebo 6 dní v týždni/42,5 hodín týždenne
Práca na zmeny
Možnosť čerpania dovolenky počas celoročnej zmluvy 25 dní.
- ubytovanie pre zamestnancov v jednolôžkových izbách mesačne za poplatok 265 Eur a strava 3 x denne počas práce za poplatok strhávané z netto mzdy.
Náplň práce:
recepčná - check - in a a check out, práca s hotelovým rezervačným systémom Protel, administratívne práce, telefonická a mailová komunikácia, spolupráca s ostatnými zamestnancami hotela
Úroveň jazyka:
recepčná - Nemecký jazyk B2 - C1
Požiadavky:
- predchádzajúce skúsenosti a prax z hotelov ako umývač radu a recepčná
- doniesť si:
recepčná - čierne nohavice a sako, kravata, biela košeľa, čierne nohavice, tmavé topánky

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - vysoká: C1 a C2

Filtrovať ponuky podľa

1/2205