ODBORNÝ REFERENT/KA ŠPECIÁLNEHO STAVEBNÉHO ÚRADU

Spoločnosť: Mestská časť Bratislava - Nové Mesto
Miesto výkonu práce: Bratislava-Nové Mesto
Dátum platnosti ponuky: 05.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Samospráva

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Náplň práce pre pracovnú pozíciu - ODBORNÝ REFERENT/KA ŠPECIÁLNEHO STAVEBNÉHO ÚRADU PRE MIESTNE KOMUNIKÁCIE III. A IV. TRIEDY A ÚČELOVÉ KOMUNIKÁCIE:
• spracovávanie a vydávanie oznámení o ohlásených drobných stavbách, stavebných úpravách a udržiavacích prácach,
• spracovávanie podkladov a vydávanie stavebných povolení, kolaudačných rozhodnutí,
• povoľovanie a nariaďovanie odstránení stavieb a ich zmien,
• vedenie konania o dodatočnom povolení stavby,
• vykonávanie štátneho stavebného dohľadu,
• plnenie ďalších úloh vyplývajúcich zo stavebného zákona, zákona o správnom poriadku a cestného zákona,
• sprístupňovanie informácií, prešetrovanie sťažností občanov a právnických osôb,
• súvisiace technicko-administratívne činnosti.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205