Pomocný/á kuchár/ka do 3*hotela v Großarl v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 10.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 5
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 pomocného/ú kuchára/ku do 3* hotela v Großarl v spolkovej krajine Salzbursko v Rakúsku. Hotel disponuje 26 izbami, wellness so saunami a reštauráciou A la Carte pre 80 hostí. Jedná sa o sezónnu prácu do polovice októbra a potom zimná sezóna od konca novembra do polovice apríla 2024 alebo možnosť celoročnej práce.
Zmluva priamo so zamestnávateľom.
Nástup: ihneď
Plat: 2500€ Brutto, 1700 € Netto/mesiac
Mzda závisí od daňovej triedy uchádzača, predchádzajúcich skúseností a jazykových znalostí
- 13. a 14. plat
Pracovná doba: 5 dní v týždni/8 hodín denne
Ubytovanie je poskytované v hoteli za poplatok 100 €/osoba strhávané z netto mzdy. Strava (3 x denne) poskytovaná zadarmo.
Jazykové znalosti: nemecký jazyk B1
Požiadavky na zamestnanca:
- kuchár vyučený, zameraný na prípravu príloh, šalátov a dezertov, prípravu raňajkových mís, umývanie riadu v reštaurácii A la Carte
Potrebné si doniesť:
- čierne nohavice, pohodlná obuv, biele tričko
Zástery poskytuje zamestnávateľ
Je povolené vziať si sebou psíka malého vzrastu

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2206